Ładowanie...

Zamknięcie w związku z obostrzeniami

Drodzy Czytelnicy❗ Niestety, w związku z dodatkowymi obostrzeniami wprowadzonymi na terenie naszego województwa, od 13 marca 2021r. Biblioteka będzie zamknięta do odwołania. W związku z powyższym książki będzie można zwracać, zamawiać i odbierać tylko w sposób bezkontaktowy.

Książkę można zamówić:
- samodzielnie poprzez internetowe konto czytelnika,
- telefonicznie i mailowo:
- wypożyczalnia dla dzieci oraz wypożyczalnia popularno- naukowa - tel. 519142182, mail: mlodziez@bibliotekapuck.pl,
- wypożyczalnia dla dorosłych - tel. 797671121, mail: dorosli@bibliotekapuck.pl.
Książki będzie można odbierać z szafkomatu, który znajduje się w korytarzu przy wypożyczalni dla dzieci. Tam również znajduje się wrzutnia na książki. Przed wrzuceniem prosimy umieszczać książki w reklamówce.
Termin książek, który przypada na okres zamknięcia zostaje automatycznie przedłużony do momentu otwarcia Biblioteki.

Przypominamy, iż w Bibliotece można odebrać bezpłatny kod do Legimi. Pula na ten miesiąc jeszcze nie została wyczerpana.
Wszystkim naszym czytelnikom, przyjaciołom Biblioteki życzymy dużo zdrowia i sił, by przetrwać ten trudny dla nas wszystkich czas.

Do usłyszenia i jak najszybszego zobaczenia