Bo składanie papieru nie musi być nudne!

Na ostatnich warsztatach uczestnicy robili własne tęczę, które zamknęli w słoikach.

Biblioteka Publiczna im. Zaślubin Polski z Morzem w Pucku uczestniczy w projekcie: „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”, który jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International – międzynarodową organizacją humanitarną, która pomaga dzieciom i ich rodzinom na całym świecie, zwłaszcza zagrożonym społecznych wykluczeniem lub mieszkającym na terenach dotkniętych konfliktami. Celem projektu jest zapewnienie wsparcia dzieciom i młodzieży oraz opiekunom, przybyłym do Polski z Ukrainy, w kontynuacji nauki w ukraińskiej szkole, a także w adaptacji do polskiej szkoły, korzystaniu z różnych form zajęć rozwojowych w bibliotekach oraz nauce języka polskiego i integracji z młodymi Polkami i Polakami.