W ramach projektu "P.U.C.K. - Poznajmy Unikatowe Cuda Kaszub" w październiku odbyły się w naszej Bibliotece warsztaty z tworzenia komiksów. Na efekty tych warsztatów nie musieliśmy długo czekać! Poniżej prezentujemy prace będące rezultatem warsztatowych działań.
Dziękujemy Stowarzyszenie Gildia Superbohaterów za spotkania!
Po warsztatowo postanowiliśmy nagrodzić najciekawsze, naszym zdaniem, prace. Zwycięzcom gratulujemy!
Warsztaty odbyły się w ramach projektu "P.U.C.K. - Poznajmy Unikatowe Cuda Kaszub" realizowanego z programu BLISKO, który otrzymał "dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025". Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biblioteka Narodowa, Instytut Książki, Narodowe Centrum Kultury".