Rozpoczynamy działania związane z poznaniem potrzeb młodzieży (13+) mieszkającej/uczącej się/żyjącej na co dzień w Pucku.
Od dzisiaj w paru punktach Miasto Puck możecie spotkać się z gadającą ścianą, która pyta "Czego brakuje Ci w Twoim mieście Puck".
Wszystkie odpowiedzi są anonimowe i niezobowiązujące do uczestnictwa w dalszych wydarzeniach.
Będziemy wdzięczni za każdą udzieloną odpowiedź.
Działania są przeprowadzane w ramach projektu "P.U.C.K. - Poznajmy Unikatowe Cuda Kaszub" realizowanego z programu BLISKO i otrzymały "dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025". Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biblioteka Narodowa, Instytut Książki, Narodowe Centrum Kultury".