Kolejny tydzień przyniósł nam nowe informacje na temat młodzieży mieszkającej i uczącej się w Pucku.
W poprzednim tygodniu pytaliśmy "W czym jesteś dobry i czy masz jakieś zdolności, którymi chciałbyś się podzielić z innymi (np. nagrywanie na tik toka, umiejętności graficzne itp).
Na to pytanie odpowiedziało 18 osób, a odpowiedzi były różnorodne i bardzo ciekawe. Często jedna osoba udzielała wielu odpowiedzi:
3 osoby powiedziały, że lubią rysować i malować.
3 osoby są dobre w sporcie (m.in. piłka nożna, koszykówka).
2 osoby są dobre w obsłudze komputera i jego składaniu.
2 osoby czują się dobrze w grafice.
2 osoby odnajdują się w montażu.
2 osoby potrafią nakręcać filmy na Tik-Toka.
2 osoby lubią tańczyć.
2 osoby śpiewają.
2 osoby odnajdują się w fotografii.
1 osoba ma zdolności aktorskie.
1 osoba ma zdolności muzyczne.
1 osoba lubi pomagać.
1 osoba ma talent pisarski.
Za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi bardzo dziękujemy! Są one bardzo pomocne dla nas.
Działania są prowadzone w ramach projektu "P.U.C.K. - Poznajmy Unikatowe Cuda Kaszub", który realizowany jest z programu BLISKO i otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025". Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biblioteka Narodowa, Instytut Książki, Narodowe Centrum Kultury".