432135820 798726292288107 2064743460887119326 n

Śpieszymy z informacją, że nasza biblioteka, jako jedna z ośmiu z całego kraju, zakwalifikowała się do wyjątkowego projektu "Książki bez granic". W ramach działań projektowych będziemy wspierać osoby dorosłe, które doświadczają trudności w czytaniu książek spowodowane niepełnosprawnością, neuroróżnorodnością, podeszłym wiekiem lub sytuacją zdrowotną, a także osób czytających w drugim, obcym dla siebie języku (w szczególności migrantów i migrantek).

Więcej szczegółów już wkrótce!

Osoby zainteresowane współpracą z nami w ramach realizowania działań zapraszamy do kontaktu z biblioteką!

Miasto Puck

Fundacja FRSI

Mestwin Razem

Pucki Klub Seniora

Uniwersytet III Wieku w Pucku

Projekt realizujemy ramach programu Erasmus+ w partnerstwie: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (Polska, lider), Fundacja Powszechnego Czytania (Polska), Stadt Köln (Niemcy), Leser søker bok (Norwegia), Trøndelag fylkebibliotek (Norwegia), Українська бібліотечна асоціація (Ukraina) – partner stowarzyszony.